W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Porozmawiajmy o Wąwozie Pokoleń

Porozmawiajmy o Wąwozie Pokoleń
16.07.201911:58

Zapraszamy na spacer śladami przyrody z niezwykłym tandemem przyrodników. Zaczynamy w poniedziałek (29 lipca) o godz. 18.00 sprzed Hali Globus, zbiórka pod boiskiem do street balla. Spacer odbywa się w ramach konsultacji społecznych Porozmawiajmy o Wąwozie.

Nie musisz wyjeżdżać na wakacje, żeby odkrywać przyrodę. Czy wiesz, co rośnie w tzw. Małym Wąwozie na LSM (między Halą Globus a siłownią Paco)? Czy wiesz, jakie ptaki towarzyszą Ci tam na co dzień? Czy wystarczy wyjść przed swój blok, by dowiedzieć się czegoś nowego o przyrodzie? Pokażemy gatunki jadalne, trujące, zioła, które rosną tuż po naszymi oknami!

W poniedziałek 29 lipca między godziną 18.00 - 20.00 zapraszamy na spacer z niezwykłym tandemem przyrodników; Inspektor Bywak & Justyna Choroś.

Prosimy zgłaszajcie chęć uczestnictwa na mejla: do 28.07 do 23.59. W ten sposób będzie nam łatwiej przygotować się logistycznie.

Wystartujemy o 18.00 spod Hali Globus, zbiórka pod boiskiem do street balla. Bądźcie z nami!