W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z konsultacji planu zagospodarowania: Grabskiego - Pogodna - Ordonówny

Raport z konsultacji planu zagospodarowania: Grabskiego - Pogodna - Ordonówny
03.11.202008:53


Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania i warunków zabudowy w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin – część VI B (Majdan Tatarski – rejon ul. Droga Męczenników Majdanka) w obszarze C, w rejonie ulic: W. Grabskiego – Pogodnej – H. Ordonówny realizowane przez Wydział Planowania.

Konsultacje społeczne trwały od dnia od 20 stycznia 2020 r. do 30 września 2020 r.

Mieszkańcy i mieszkanki mieli możliwość:

  • przesłania wniosków w dniach: od 20 stycznia 2020 r. do dnia 15 kwietnia 2020 r. za pomocą strony internetowej: geoportal.lublin.eu .
  • uczestniczenia w dyżurze konsultacyjnym (2 terenowe punkty konsultacyjne). Termin przeprowadzenia w pierwotnym założeniu był przewidziany na dzień 20.05.2020 r., jednakże został przełożony na dzień 20.06.2020 r. z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.
  • uczestniczenia w spotkaniu otwartym w dniu 22.08.2020 r. w Szkole podstawowej Nr 33 przy ul. Pogodnej (w granicach obszaru którego dotyczyły konsultacje). W spotkaniu uczestniczyli specjaliści z zakresu planowania przestrzennego.

Raport z przebiegu konsultacji znajduje się na końcu artykułu oraz na stronie  BIP


 

Pliki do pobrania