W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z konsultacji programu współracy z ngo 2020

Raport z konsultacji programu współracy z ngo 2020
04.10.201914:23

Konsultacje trwały od 23 sierpnia 2019 r. do 20 września 2019 r. Program współpracy wyznacza katalog działań, które będą w kolejnym roku realizowane przez Miasto Lublin wspólnie z organizacjami pozarządowymi. W dokumencie tym wskazane są zasady przekazywania środków finansowych do organizacji pozarządowych, cele oraz obszary współpracy niefinansowej.

Konsultacje miały formę pisemnego wyrażania opinii oraz bezpośredniego zgłaszania uwag podczas otwartych spotkań. Opinie można było zgłaszać w formie elektronicznej na adres e-mail: konsultacje@lublin.eu lub w formie papierowej, składając pismo w jednym z lubelskich Biur Obsługi Mieszkańców lub w Biurze Partycypacji Społecznej na ul. Przechodniej 4 (Pałac Parysów) w terminie do 20 września 2019 r.

Pliki do pobrania