W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z konsultacji społecznych Lubelski Rower Miejski

Raport z konsultacji społecznych Lubelski Rower Miejski
16.06.202010:13

Lubelski Rower Miejski funkcjonuje już od sześciu lat. Chcieliśmy poznać opinie mieszkańców i mieszkanek korzystających z LRM. Zapytaliśmy o to, jak ma wyglądać system w kolejnych latach. Zależy nam na usprawnieniu jego funkcjonowania tak, by stał się bardziej przyjazny użytkownikom i użytkowniczkom.
Przedmiotem konsultacji społecznych był system roweru publicznego w Lublinie, który funkcjonować będzie w naszym mieście w latach 2021 –2023. Konsultacjom poddana została koncepcja funkcjonowania systemu, zawierająca lokalizacje obecnych i proponowanych stacji standardowych i pasywnych, zasady opłat za użytkowanie, stan pojazdów czy wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań systemowych. Celem konsultacji było określenie kształtu i sposobu funkcjonowania Lubelskiego Roweru Miejskiego od dnia 1 stycznia 2021 roku oraz zebranie opinii mieszkańców na temat proponowanych rozwiązań. Zależało nam na uzyskaniu opinii użytkowników LRM, jako osób bezpośrednio i na co dzień korzystających z rowerów.
Konsultacje trwały od 15 kwietnia do 15 maja 2020 roku.

Pliki do pobrania