W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z konsultacji społecznych Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów

Raport z konsultacji społecznych Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów
09.12.202012:51

Dziękujmy mieszkankom i mieszkańcom za wszystkie nadesłane opinie do projektu Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów.

Przedmiotem konsultacji był projekt Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin w latach 2021-2025.

Celem konsultacji było włączenie mieszkańców i mieszkanek Miasta Lublin, organizacji pozarządowych oraz szerokiego otoczenia społecznego w proces stanowienia dokumentu poprzez uzyskanie ich uwag, wniosków i propozycji.

Konsultacje społeczne trwały od 26  listopada  do 3 grudnia 2020 r.

Formy konsultacji społecznych:

 • Opinie przyjmowane były na piśmie na adres konsultacje@lublin.eu
 • Jeden dyżur konsultacyjny przeprowadzony został w dniu w 26 listopada, w godzinach 12.00-17.30 w formie telefonicznej i mailowej przez Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych.

Raport oraz zestawienie uwag znajduje się również na stronie bip.lublin.eu

 

A tu znajduje się ogłoszenie o tych konsultacjach >> OGŁOSZENIE

 

Pliki do pobrania

 • UML_KonsultacjeSpoleczne_RaportPrzebiegu.pdf
  Treść Raportu z przebiegu konsultacji projektu Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin w latach 2021-2025. 134.71 KB
 • Zestawienie_uwag_.pdf
  Zestawienie uwag i opinii mieszkańców i mieszkanek z konsultacji społecznych projektu Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin w latach 2021-2025. 162.84 KB
 • Prezentacja_przebiegu_konsultacji.pdf
  Prezentacja z przebiegu konsultacji Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin w latach 2021-2025 2.42 MB