W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie w ramach konsultacji Budżetu Obywatelskiego

Spotkanie w ramach konsultacji Budżetu Obywatelskiego
30.11.202012:39

We wtorek (1 grudnia) odbędzie się otwarte spotkanie w ramach trwających konsultacji Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 i odbędzie się w formule online.

– Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego porozmawiamy z mieszkańcami Lublina o tym, czy widzą potrzebę zmian w regulaminie Budżetu Obywatelskiego. Z zainteresowaniem przeanalizujemy wszystkie zgłoszone opinie i pomysły. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja odbędzie się bez zakłóceń, a realizacja projektów przyniesie satysfakcję ich autorom i mieszkańcom Lublina – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Spotkanie jest częścią odbywających się od 17 listopada konsultacji dotyczących regulaminu kolejnej, VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Na podstawie uwag i opinii mieszkańców do regulaminu mogą być wprowadzone wypracowane w ramach konsultacji zmiany. Do 10 grudnia każda zainteresowana osoba może wysłać swoją opinię i uwagi drogą elektroniczną na adres konsultacje@lublin.eu lub pisemnie na adres Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą do niego dołączyć poprzez platformę Zoom, klikając w link. Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy.

W załączeniu przekazuję formularz konsultacyjny, przy użyciu którego należy wysyłać swoje opinie w ramach konsultacji. Na stronie lublin.eu znajdą też Państwo Uchwałę w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.
Dodatkowo, swoje uwagi co do zasad realizacji Budżetu Obywatelskiego, można wyrazić wypełniając ankietę dostępną na stronie lublin.eu.