W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zagospodarowanie przestrzenne - ulice: Dworcowa, Krochmalna, 1-ego Maja, Al. Zygmuntowskiei Piłsudskiego

Zagospodarowanie przestrzenne - ulice: Dworcowa, Krochmalna, 1-ego Maja, Al. Zygmuntowskiei Piłsudskiego
31.08.201815:09

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublin o ponownym (II) wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Lublin w rejonie ulic: Dworcowej, Krochmalnej, 1-ego Maja, Al. Zygmuntowskich i Piłsudskiego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko ponownie udostępniony będzie w dniach od 27 sierpnia 2018 r. do 18 września 2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz dodatkowo w dniu 11 września 2018 r. w godzinach od 8:00 do 17:00 w siedzibie Urzędu Miasta Lublin, Wydział Planowania, ul. Wieniawska 14, XI piętro, pokój nr 1115, jak również na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej UM Lublin w zakładce planowanie przestrzenne.

Ponowna dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 12 września 2018 r. o godzinie 16:00 w Ratuszu, Pl. Króla Władysława Łokietka 1, parter - sala nr 2.

Uwagi należy składać na piśmie lub drogą elektroniczną (opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP) do Prezydenta Miasta Lublin Pl. Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin, e-mail: planowanie@lublin.eu, ePUAP: /UMLublin/SkrytkaESP - z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 października 2018 r.

Informacje na stronie: bit.ly/ProjektPlanuMiejscowego

Powiązane:

Dworzec Lublin