W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zdrowie - Gminny Program
12.07.201911:03

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin.


Co konsultujemy?
Przedmiotem konsultacji jest Gminny Program Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin w zakresie dodania w Obszarze 4 „Redukcja szkód, rehabilitacja i reintegracja społeczna” następujących działań:
1. Wsparcie psychologiczne i terapeutyczne dla osób uzależnionych od środków odurzających, substancji psychotropowych i nowych substancji psychoaktywnych oraz dla członków ich rodzin.
2. Realizacja działań ograniczających indywidualne i społeczne szkody problemowego używania środków odurzających, substancji psychotropowych i nowych substancji psychoaktywnych.

Dlaczego konsultujemy?
Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców w zakresie zasadności wprowadzenia do Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii ww. działań.

Kiedy odbędą się konsultacje?
Konsultacje społeczne trwają od 12 do 26 lipca 2019 r.

Jakie będą formy konsultacji?

  1. Przyjmowanie opinii na piśmie na adres: .
  2. Trzy dyżury konsultacyjne w dniach 22, 23 i 24 lipca 2019 r. w godzinach 15.30-17.30 przeprowadzone będą w siedzibie Wydziału Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20 w Lublinie, pok. 403 (IV piętro).

Który Wydział/Biuro odpowiada za konsultacje?
Wydział Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin, ul. Leszczyńskiego 20,
20-069 Lublin, tel. 81 466 3400

Inne niezbędne informacje:
Tryb i zasady prowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin określa uchwała Rady Miasta Lublin nr 722/XXVIII/2017 z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin.

RAPORT Z KONSULTACJI

 

Pliki do pobrania

  • Zdrowie GPPN.odt
    Ogłoszenie konsultacji społecznych Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Lublin 91.27 KB