W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lublin na weekend 21-23 grudnia

20.12.201821:09

Zobaczcie jakie atrakcje i wydarzenia czekają na Was w przedświąteczny weekend!

KONCERTY, WYSTAWY, WARSZTATY, SPOTKANIA

W piątek Filharmonia Lubelska zaprasza na Koncert świąteczny w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej Filharmonii Lubelskiej oraz Tomasz Rittera, który zagra na fortepianie.

Centrum Spotkania Kultur zaprasza na: Ziemski - Przestrzeń - wystawa sztuki współczesnej. Wystawa dzieł z kolekcji sztuki współczesnej Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych oraz ze zbiorów Muzeum Lubelskiego w Lublinie.

W piątek Alchemia zaprasza na Poranne warsztaty ceramiczne. Na warsztatach uczestnicy wykonują prace wg. własnego pomysłu pod moim kierunkiem i z moją pomocą.

Od piątku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie będzie można obejrzeć wystawę Finera, jednego z najbardziej innowacyjnych twórców graffiti z Polski. "In Motion" to wyjątkowy projekt, który mówiąc wprost - żyje.

W sobotę Warsztaty Kultury zapraszają na Odbitki stykowe - fotografia wielkoformatowa. Podczas warsztatów wspólnie wykonane zostaną portrety w jednej z najstarszych technik – talbotypii, które będą wyjątkową pamiątką.

W sobotę w Akademickim Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka odbędą się Cykliczne warsztaty improwizacji ruchowej C-R-P/p. Improwizacja ruchowa jest to wolny, swobodny taniec bez określonej formy, czy narzuconego odgórnie schematu. Każdy z nas buduje swój własny, niepowtarzalny styl poruszania się, swój własny sposób tańca.

DLA DZIECI

W piątek Tapataj zaprasza do siebie na kolejne spotkanie ze zwierzętami, tym razem pod tytułem: Surykatka - Zwierzaki w tapataj. Timon postara się przybliżyć najmłodszym ciekawostki z jego życia

W sobotę Fundacja Rozwiń Skrzydła zaprasza na Warsztaty przedświąteczne. Rodzinne warsztaty gdzie pod okiem fachowców będzie można nauczyć się robić z ozdoby świąteczne (stroiki, filcowane bombki, łańcuchy i świece).

W sobotę Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie zaprasza na spektakl Arabela. Kto by nie pragnął posiadać magicznego pierścienia? Zakłada się go na palec, wypowiada życzenie, przekręca pierścień… I życzenie się spełnia.

SPORT

Do soboty na pływalni Aqua lublin odbywać się będą Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów, jedna z największych pływackich imprez sportowych w Polsce.

W piątek koszykarki AZS UMCS Lublin w ramach Energa Basket Ligi Kobiet zmierzą się z zespołem Arka Gdynia.

W piątek Rowerowy Lublin zaprasza na Rajd Świętego Mikołaja, lubelscy cykliści w przystrojonych rowerach przejada ulicami miasta nad Zalew Zemborzycki.

W sobotę w hali sportowej Politechniki Lubelskiej odbędą się siatkarskie derby lubelszczyzny LUK Politechnika Lublin zmierzy się MKS Avia Świdnik.

Aplikacja Turystyczny Lublin

 

 

 

 

Zachęcamy do pobrania aplikacji Turystyczny Lublin, w której znajdziecie nie tylko powyższe wydarzenia, ale także wiele ciekawych propozycji umożliwiających atrakcyjne spędzenie czasu w naszym mieście.