W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór Partnerów Akcji Promocyjnej Sezon Lublin 2023

Nabór Partnerów Akcji Promocyjnej Sezon Lublin 2023
06.04.202313:20

Pierwszego maja rusza kolejna edycja akcji promocyjnej Sezon Lublin, która potrwa do 31 października br. Sezon Lublin tak jak w roku poprzednim przyjmie formę akcji promocyjnej, polegającej na eksponowaniu stałej i sezonowej oferty Partnerów skierowanej zarówno do mieszkańców, jaki i turystów odwiedzających miasto. Do 18 kwietnia Partnerzy mogą zgłaszać chęć udziału w akcji.

Sezon Lublin to półroczna akcja, która ma na celu spotkanie z miastem, z jego historią, zabytkami, i kulturą, a także doświadczania go poprzez dobrą i niebanalną zabawę. Oferty Partnerów zebrane w Sezonie Lublin 2023 po raz kolejny będą zawierały szeroki wachlarz propozycji skierowanych zarówno do turystów, jak i mieszkańców miasta. Każdy, kto zakupi usługi lub produkty zaproponowane w akcji, otrzyma określoną ilość naklejek, które może zbierać na specjalnym karnecie. Za zebranie odpowiedniej ilości i rodzaju naklejek można będzie odebrać miejskie gadżety.

Partnerzy akcji mogą zgłaszać swój udział w aż 7 kategoriach: Atleta, Kustosz, Kolekcjoner, Przybysz, Smakosz, Spacerowicz oraz Widz. Partnerem Programu może zostać przedsiębiorca posiadający w swojej ofercie usługi lub produkty z szeroko pojętej branży turystycznej, w tym m.in.: hotelarskiej, rekreacyjnej, gastronomicznej czy kulturalnej. Zgłoszenia chęci udziału w akcji będą przyjmowane do 18 kwietnia br. Po zapoznaniu się z regulaminem akcji Partner powinien wysłać odpowiednią Deklarację udziału, którą należy podpisać odręcznie i przesłać mailowo (skan, zdjęcie) na adres lub dostarczyć osobiście do Biura Rozwoju Turystyki przy ul. Jezuickiej 1-3.

Wybór Partnerów akcji promocyjnej zostanie ogłoszony najpóźniej 28 kwietnia 2023 roku za pośrednictwem strony internetowej Sezonu Lublin www.sezon.lublin.eu, a z wyłonionymi w naborze Partnerami zostaną podpisane Porozumienia.

Harmonogram:

  • 6 kwietnia – 18 kwietnia – przyjmowanie zgłoszeń;
  • do 28 kwietnia – ocena formalna nadesłanych zgłoszeń oraz wybór Partnerów;
  • 1 maja - 31 października – czas trwania akcji;

Wszystkie dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, a także regulamin Programu dostępne są na stronie www.turystyka.lublin.eu.