W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zapraszamy do składania ofert w ramach "Lata w Mieście 2019"!

07.05.201908:03

Zapraszamy do składania ofert w zakresie działalności turystyczno-krajoznawczej w ramach "Lata w Mieście 2019"!

Miasto Lublin po raz kolejny organizuje „Lato w mieście”, które w tym roku odbędzie się w terminie od 22 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. Akcja jest skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej, która w okresie wakacji letnich pozostaje w Lublinie. W ramach wydarzenia organizowane są bezpłatne imprezy turystyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz półkolonie. Poprzez tego typu działania chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży aktywne spędzenie wolnego czasu w mieście.

Jest to doskonała okazja do zorganizowania ciekawych zajęć dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta! Oferty należy składać w sekretariacie Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin przy ul. Filaretów 44 bądź drogą elektroniczną na adres: sport@lublin.eu. Na Państwa propozycje oczekujemy do 20 maja br. do godz. 15:30.