W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament 22
Nazwa własna: Apartament 22
Adres: ul. Rynek 5/22
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-112
Adres www: apartament22.pl
Telefon: 81 536 20 20
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Stare Miasto
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 200-300 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament 22 został wpisany pod numerem 72 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Komfortowo urządzony apartament mieści się w kamienicy z 1547 roku w samym sercu Starego Miasta. Znajduje się pomiędzy kamienicami numer 2 i Bramą Rybną. Ostatnim w pełni posiadającym prawo do kamienicy był Kelman Icek Goldszmidt i pozostał jej właścicielem do wybuchu II wojny światowej. Do dyspozycji gości są przestronne pokoje dla 1,2 lub max 4 osób, aneks kuchenny, łazienka, mini salonik oraz dwie duże sypialnie: I sypialnia – podwójne łóżko; II sypialnia 2 łóżka jednoosobowe. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi i prywatny parking na miejscu. Zakwaterowanie nie obejmuje wyżywienia.