W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament ARTIST
Nazwa własna: Apartament ARTIST
Adres: ul. Narutowicza 49/17
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-016
Telefon: 660 677 206
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament Artist został wpisany pod numerem 135 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Artist Apartament

Zapraszamy do pięknego apartamentu, położonego w sercu Lublina. Przestronne i wygodne wnętrza sprawią, że będziecie się Państwo czuć komfortowo. Mieszkanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby sprawić maksimum satysfakcji gościom. Starannie przemyślano układ mebli, intuicyjnie można odnaleźć potrzebne sprzęty. Urok i elegancja projektu dostarczy przyjemnych wrażeń największym estetom, a może zainspiruje do zmian we własnym domu czy mieszkaniu. Po kolacji na Starówce wystarczy krótki spacer, aby znaleźć się u siebie. Lokalizacja to wielki atut naszego mieszkania. Szczególną uwagę przywiązujemy do przygotowania apartamentu na Państwa przyjazd. Czysta, wykrochmalona pościel, ręczniki, kosmetyki, kompletne wyposażenie kuchni to nasz znak firmowy i gwarancja komfortu naszych gości. Szczególną uwagę przywiązujemy do zapewnienia bezpieczeństwa związanego z COVID 19. Po każdym pobycie mieszkanie jest dezynfekowane i wietrzone.