W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartamenty Numer 6
Nazwa własna: Apartamenty Numer 6
Adres: ul. Złota 6
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-112
Adres www: www.numer6.pl
Telefon: 669 289 900
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Stare Miasto
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartamenty Numer 6 został wpisany pod numerem 92 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Nasza oferta to samodzielne mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym oraz łazienką. Indywidualnie i ciekawie zaaranżowane oraz funkcjonalnie wyposażone stanowią idealną propozycję dla tych którzy szukają niezależności i wygody. Komfortowe oraz niedrogie apartamenty i studia zlokalizowane są w zabytkowej XVI wiecznej kamienicy na Starym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie Kościoła OO. Dominikanów. Dostęp do wszystkich mieszkań przez zamknięte podwórze. Centralne położenie w "sercu miasta" pozwala na swobodne dotarcie do najciekawszych i najważniejszych zakątków Lublina na piechotę.