W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Attic Apartment
Nazwa własna: Attic Apartment
Adres: ul. Jezuicka 5/7
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-113
Telefon: 790 288 388
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Stare Miasto
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt  Attic Apartment został wpisany pod numerem 109 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt Attic Apartment jest usytuowany w Lublinie, niespełna 1 km od pałacu Czartoryskich i 16 minut spacerem od Krakowskiego Przedmieścia. Obiekt znajduje się 600 metrów od pałacu Sobieskich i oferuje bezpłatne WiFi oraz całodobową recepcję. Apartament o powierzchni 120m2 obejmuje 2 sypialnie, kuchnię ze zmywarką i lodówką, część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem. Na miejscu jest dostępna klimatyzacja oraz telewizor z płaskim ekranem.

W okolicy panują znakomite warunki dla miłośników pieszych wycieczek. W pobliżu obiektu usytuowane są rozmaite atrakcje, w tym plac Łokietka, Baszta Gotycka i Muzeum Historii Miasta Lublina. Odległość od lotniska w Lublinie wynosi 13 km. Za dodatkową opłatą organizowany jest transfer lotniskowy.