W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
BL Hostel
Nazwa własna: BL Hostel
Adres: ul. Przesmyk 7
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-341
Telefon: 668 147 503
Email:
Typ obiektu: Hostele
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Cena za nocleg dla 2-óch osób: poniżej 100 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt BL Hostel Lublin został wpisany pod numerem 132 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt BL Hostel Lublin znajduje się w odległości 3,4 km od ulicy Krakowskie Przedmieście. Każdy pokój oferuje czajnik, piekarnik i dostęp do wspólnej łazienki z prysznicem. Wybrane z nich zapewniają widoki na miasto. Do dyspozycji Gości jest wspólny salon. Na miejscu dostępny jest stół do ping ponga. Dzieci w każdym wieku są mile widziane. Zwierzęta nie są akceptowane. Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju. Bezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja). Odległość od portu lotniczego Lublin wynosi 13 km.