W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Easy Rent Apartments - Plac Targowy

Easy Rent Apartments - Plac Targowy
Nazwa własna: Easy Rent Apartments - Plac Targowy
Adres: ul. Nowy Plac Targowy 4/8
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-120
Telefon: 509 977 455
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Easy Rent Apartments - Plac Targowy został wpisany pod numerem 194 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament na Nowym Placu Targowym 4/8 usytuowany jest w kamienicy w centrum miasta w sąsiedztwie Zamku Królewskiego, na który rozprzestrzenia się widok z balkonu.
Na miejscu Goście mają do dyspozycji nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie, które składa się z części wypoczynkowej, w pełni wyposażonej kuchni oraz sypialni.
Apartament jest wyposażony w płaski TV, zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną, mikrofalówkę, suszarkę do włosów, żelazko. Goście mają dostęp do bezpłatnej sieci WiFi oraz 128 kanałów TV. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu znajduję się zabytkowe Stare Miasto, dworzec autobusowy, sklepy i targ gdzie codziennie można kupić świeże miejscowe produkty.