W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament 8 Piętro
Nazwa własna: Apartament 8 Piętro
Adres: ul. Paganiniego 23/116
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-850
Telefon: 501 765 906
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament 8 Piętro został wpisany pod numerem 141 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament 8 Piętro mieści się we wzniesionym w 2019 roku budynku w Lublinie, około 1,7 km od Krakowskiego Przedmieścia. Obiekt oferuje zakwaterowanie z czajnikiem, balkonem, bezpłatnym WiFi oraz widokiem na miasto. Od pałacu Czartoryskich Gości dzielić będzie 1,9 km. Pałac Sobieskich usytuowany jest w odległości 3 km.

Apartament mieści sypialnię, łazienkę z prysznicem, a także wyposażoną kuchnię ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową. Do dyspozycji Gości jest również pralka oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych.

Doskonałym miejscem na relaks jest taras.

Od Międzynarodowych Targów Lubelskich obiekt oddalony jest o 3,5 km, a od Jeziora Zemborzyckiego – o 11 km. Międzynarodowe lotnisko Lublin zlokalizowane jest w odległości 12 km.