W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Cube
Nazwa własna: Apartament Cube
Adres: ul. Mackiewicza 9
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-865
Telefon: 502 020 501
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Tak

Obiekt Apartament Cube został wpisany pod numerem 79 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament Cube oddaje do dyspozycji Gości saunę oraz centrum fitness i oferuje zakwaterowanie w Lublinie, 2,3 km od Pałacu Czartoryskich oraz 2,4 km od ulicy Krakowskie Przedmieście. Korzystanie z WiFi jest bezpłatne. Niektóre apartamenty obejmują część wypoczynkową. W wybranych jednostkach mieszkalnych mieści się kuchnia ze zmywarką do naczyń. Do dyspozycji Gości jest ponadto bezpłatny prywatny parking. Na terenie budynku znajduje się taras słoneczny. Na miejscu można pograć w squasha, a w okolicy panują doskonałe warunki do jazdy na rowerze. Stare Miasto dzieli od obiektu tylko 2,4 km. Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Lublin – wynosi 10 km.