W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Foxy Cat
Nazwa własna: Apartament Foxy Cat
Adres: ul. Misjonarska 12c/5
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-107
Adres www: www.wildcats.pl
Telefon: 514 500 349
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Stare Miasto
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament Foxy Cat został wpisany pod numerem 156 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament „Foxy Cat” to nowoczesny i komfortowy apartament z parkingiem w bezpośredniej bliskości ścisłego centrum, w nowym, kameralnym, zamkniętym, Osiedlu (dzielnica Stare Miasto). Miejsce ciche i spokojne a zarazem bogate w infrastrukturę i dogodne połączenia. Kompleks Osiedla składa się z 3 niewysokich, dwupiętrowych budynków mieszkalnych. Elewacja w jasnej kolorystyce nadaje im przytulnego charakteru, a dwuspadowy dach i klasyczna, ale zarazem stylowa bryła, podkreśla ich związek z architekturą Starego Miasta.

Obiekt jest przeznaczony na 4 osoby (2 łózka pojedyncze, 1 sofa na 2 osoby). W drodze wyjątku, na prośbę Gości, może być dostawione dodatkowe łóżko dla 5-tej osoby. To jest apartament znakomicie zaprojektowany przez designera, znajdujący się na 1 piętrze, składający się z 2 pokojów, jeden z aneksem kuchennym, hallu, łazienki, i balkonu. Przestrzeń apartamentu 40 m2. W apartamencie zainstalowana klimatyzacja Mitsubishi electric.

Marką apartamentu jest obraz dzikiego kota (żbika), wykonany przez artystę (można zobaczyć na zdjęciach).

W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone tylko na otwartym balkonie apartamentu. Niestety, nie przejmujemy gości ze zwierzętami domowymi. Dla naszych gości udostępniamy bezpłatny parking na zamkniętym terenie Osiedla.