W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Hotels Lublin
Nazwa własna: Hotels Lublin
Adres: ul. Podzamcze 7
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-126
Adres www: www.hotel-lublin.pl
Telefon: 81 747 44 07
Email:
Typ obiektu: Hostele
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt  Hotels Lublin został wpisany pod numerem 31 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Hotels Lublin to komfortowy obiekt z długoletnią historią, położony w samym sercu miasta. Do dyspozycji Gości Hotels Lublin oddaje prawie 200 miejsc w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych o zróżnicowanym standardzie. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telefon, TV i bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dzięki doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie Zamku Lubelskiego i Starówki, Dworca PKS, przy głównej trasie Warszawa - Lublin - Zamość (Ukraina, trasa nr E 372) oraz Przemyśl - Białystok (Litwa, Białoruś trasa nr 19) stanowi idealną bazę noclegową zarówno dla turystów indywidualnych, grup, jak i Gości biznesowych. Hotel Lublin mieści w sobie również klimatyzowaną restaurację, w której raczyć się można daniami kuchni polskiej i europejskiej, a także dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem medialnym mieszczące od 25 do 120 osób.