W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jakość usług w Urzędzie potwierdzona certyfikatem ISO

Jakość usług w Urzędzie potwierdzona certyfikatem ISO
22.02.202112:56

Kolejny już raz w Urzędzie Miasta Lublin została potwierdzona wysoka jakość świadczonych usług dla mieszkańców w zakresie administracji samorządowej. Urząd ponownie otrzymał certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami międzynarodowej normy PN-EN ISO 9001: 2015-10 w zakresie: świadczenie usług administracji samorządowej związanych z realizacją zadań publicznych na rzecz klientów Urzędu Miasta Lublin.

– Od 13 lat Urząd Miasta Lublin systematycznie rozwija system zarządzania jakością, w którym koncepcje i działania są zorientowane na jakość w każdym procesie, odpowiadając tym samym międzynarodowym normom. Otrzymany certyfikat potwierdza, że nasz Urząd  jest miejscem  przyjaznym klientowi, działającym na odpowiednim poziomie jakości pracy oraz świadczonych usług, zaś wdrożony System Zarządzania Jakością odpowiada najwyższym standardom wyznaczonym Normą ISO 9001 – mówi Andrzej Wojewódzki, Sekretarz Miasta Lublin, Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością.

Od momentu uzyskania pierwszego certyfikatu w 2009 roku, Urząd Miasta Lublin corocznie poddaje się badaniu weryfikującemu zgodność działań Urzędu z wymogami normy ISO 9001, a co trzy lata, w związku z upływem terminu ważności certyfikatu, przeprowadzany jest tzw. audyt recertyfikujący. Takie badanie odbyło się w dniach 19-22 stycznia i również tym razem potwierdziło zgodność działań Urzędu z wymogami Normy ISO 9001.

Zgodność jakości świadczonych usług z Normą PN-EN ISO 9001:2015-1 potwierdziła jednostka certyfikująca – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Urząd otrzymał również Certyfikat IQNet przyznawany przez międzynarodową sieć jednostek certyfikujących z 35 krajów.

Aktualne certyfikaty Urzędu Miasta Lublin znajdują się w zakładce Jakość na stronie Lublin.eu.