W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

10 listopada dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Lublin

10 listopada dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Lublin
08.11.202310:24

10 listopada (piątek) Urząd Miasta Lublin będzie nieczynny dla interesantów. Tego dnia dyżur pełnią pracownicy na stanowisku ds. rejestracji zgonów (II piętro, pokój 289) w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 w godz. od 8.00 do 15.00.

W tym roku Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada przypada w sobotę. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę, powinien być udzielony w tym samym okresie rozliczeniowym, w którym przypada to święto. Z uwagi na to, że w Urzędzie Miasta Lublin przyjęto jednomiesięczny okres rozliczeniowy, dodatkowy dzień wolny za 11 listopada zostanie udzielony w miesiącu listopadzie. W związku z tym, zgodnie z Zarządzeniem z dnia 21 listopada 2022 r., 10 listopada jest dla pracowników Urzędu dniem wolnym od pracy. Za utrudnienia przepraszamy.