W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apel o pomoc dla Turcji
20.03.202310:28

Trzęsienie ziemi, które w ostatnim czasie miało miejsce w Turcji i Syrii, pochłonęło tysiące istnień ludzkich i spowodowało katastrofę humanitarną na wielu terenach. Ratownicy, którzy przybyli z całego świata, w tym z Polski, uratowali wiele istnień ludzkich.
Ludzie mieszkający na dotkniętych katastrofą obszarach zostali pozbawieni schronienia i podstawowych artykułów, niezbędnych do przetrwania. Tureckie miasto Izmir, zwróciło się poprzez Stowarzyszenie Miast Laureatów Nagrody Europy, którego Lublin jest członkiem, z apelem o wsparcie inicjatywy „Ruch Nadziei”, dzięki której każdy może okazać swoje serce i wesprzeć potrzebujących.

Utworzona została specjalna strona internetowa, która ułatwia darczyńcom wpłacanie datków. Będą one przeznaczone na zakup konkretnych produktów, najbardziej potrzebnych poszkodowanym. Za pośrednictwem miasta Izmir wsparcie trafi do najbardziej potrzebujących.

Gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję niesienia pomocy.