W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Bezpieczne usuwanie azbestu - zgłoszenia od osób fizycznych

15.05.2018

Informujemy, że od dnia 21 maja br. rusza nabór  wniosków do projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego" realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

O przyznanie bezpłatnej usługi demontażu i odbioru wyrobów zawierających azbest mogą ubiegać się osoby fizyczne.

Usługa obejmie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych. Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 21.05.2018 r. do dnia 08.06.2018 r. 

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji projektu można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, ul. T. Zana 38, pok. 106, tel. 81-466-26-09 oraz na stronie www.azbest.lubelskie.pl

Druki Zgłoszeń lokalizacji oraz Oświadczenia można pobrać ze strony – Zakładka Usuń azbest - Krok po kroku.

Informujemy również, że realizacja miejskiego „Programu usuwania azbestu dla Miasta Lublin” odbywa się na dotychczasowych zasadach.