W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne porady notarialne w ramach 11. edycji Dnia Otwartego Notariatu

Bezpłatne porady notarialne w ramach 11. edycji Dnia Otwartego Notariatu
19.11.2020

W sobotę (28 listopada) w ramach 11. edycji Dnia Otwartego Notariatu notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych pozwalających lepiej chronić  majątek.  

Każda edycja Dnia Otwartego Notariatu ma swój temat przewodni. W tym roku jest to „Pilnuj  swoich spraw. Chroń majątek. Porozmawiaj o tym z notariuszem”. Temat przewodni nie ogranicza jednak zakresu udzielanych informacji – w czasie indywidualnych rozmów notariusze odpowiadają na pytania dotyczące wszystkich spraw, które można załatwić w kancelarii notarialnej.

W tym roku, w związku z pandemią niemożliwe stało się utrzymanie formuły bezpośrednich spotkań z notariuszami. Informację prawną będzie można uzyskać na kilka sposobów:

- w indywidualnych rozmowach prowadzonych telefonicznie - notariusze Izby Lubelskiej dyżurować będą pod numerami telefonów: 81 532 80 46, 81 532 44 20, 81 534 21 65

- wysyłając pytania mailem na adres: pytanie@porozmawiajznotariuszem.pl

- na czacie i w trakcie transmisji prowadzonej na żywo na profilu Porozmawiaj z Notariuszem

Porady będą udzielane w godzinach 10.00 – 16.00.