Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF FINAŁ Konkursu EKO zbiórka

12.12.2016

Dnia 15 grudnia o godz. 16 w Trybunale Koronnym (Rynek 14) w sali Trybunalskiej odbędzie się finał konkursu Eko zbiórka.

Na uroczystość wręczenia nagród zostało zaproszonych 40 mieszkańców Lublina, którzy w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2016 roku uzyskali największą ilość punktów za oddane butelki i puszki do automatów ustawionych w Centrach Handlowych E. Leclerc przy ul. Zana i Turystycznej w Lublinie.

Dnia 15 grudnia finaliści zawalczą o atrakcyjne nagrody (sprzęt elektroniczny i AGD ), których zakup został sfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach programu edukacji ekologicznej realizowanej przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin.

Partnerem konkursu i fundatorem 3 głównych nagród jest E.Leclerc, który od początku wspiera akcję selektywnej zbiórki zużytych opakowań po napojach. E. Leclerc chętnie włącza się w inne proekologiczne inicjatywy organizowane przez Urząd Miasta Lublin np. cykliczne zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, które odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Ponadto E.Leclerc przy ulicy Zana prezentował wystawę, jaka została przygotowana przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, poświęconą sposobom zagospodarowania poszczególnych rodzajów odpadów, które wytwarzane są w gospodarstwach domowych.   

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik słownie)