W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

II edycja programu „Trenuj z Wojskiem”

II edycja programu „Trenuj z Wojskiem”
03.01.202308:31

19 Lubelska Brygada Zmechanizowana zaprasza do udziału w szkoleniu wojskowym, które odbędzie się 21 i 28 stycznia w Lublinie w siedzibie jednostki, przy ul. Herberta 49. Zajęcia prowadzone przez wojskowych instruktorów są skierowane do środowiska cywilnego.

Szkolenie jest elementem kampanii „Trenuj z wojskiem w ferie”. Jej celem jest zdobycie podstawowych umiejętności obronnych i wojskowych oraz promocja Wojska Polskiego i służby wojskowej. Głównym sposobem jej realizacji jest organizacja zajęć o charakterze obronnym i okołowojskowym. Uczestnikiem zajęć może być osoba w wieku 15-65 lat (osoba poniżej 18 lat – za pisemną zgodą rodzica/opiekuna), posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie i nie będąca obywatelem innego kraju.

Koordynatorem projektu jest Ministerstwo Obrony Narodowej. 

Więcej informacji znajduje się na stronie www oraz profilu fb.