W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe 1-3 maja: ul. Poligonowa oraz ulice w Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Informacje drogowe 1-3 maja: ul. Poligonowa oraz ulice w Specjalnej Strefie Ekonomicznej
27.04.2021

W związku z organizowanym w dniach 1-3 maja XXIV Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Tandemów i II Hetman Paracycling Cup o Puchar Marszałka Lubelszczyzny, nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu.

1 maja (sobota) w godz. 10.00-13.00, podczas I etapu wyścigu, uczestnicy rozpoczną i zakończą rywalizację na ul. Poligonowej. Trasa przejazdu obejmie ulice: Poligonową, Zelwerowicza, „starą” Poligonową, pod wiaduktem drogą serwisową w kierunku Zelwerowicza, powrót ul. Poligonową do skrzyżowania z ul. Relaksową. Z kolei 3 maja (poniedziałek) w godz. 10.00-13.30,  IV etap wyścigu odbędzie się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Start i metę zaplanowano na ul. Hessa. Trasa przejazdu uwzględnia ulice: Hessa, Plewińskiego, Braci Krausse, Rataja, powrót do ul. Hessa.

Oba etapy wyścigu zostaną rozegrane przy całkowitym zamknięciu powyższych ulic dla ruchu.