W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe 14 kwietnia: ul. Lipowa

Informacje drogowe 14 kwietnia: ul. Lipowa
13.04.2021

14 kwietnia (wtorek) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Lipowej, na odcinku od ul. Okopowej do ul. Narutowicza.

Na odcinku od ul. Okopowej do wjazdu na cmentarz ruch będzie się odbywał dwukierunkowo środkowymi pasami jezdni. Skrajny lewy i prawy pas zostaną wyłączone z ruchu. Z kolei od wjazdu na cmentarz do ul. Narutowicza, ruch przeniesie się po stronie ul. Sztajna. Drogowcy zamkną pasy od strony ul. Rowerowej.

Taka tymczasowa organizacja ruchu potrwa około miesiąca. W tym czasie drogowcy wykonają poszerzenie dla prawoskrętu do ul. Ofiar Katynia, korekty geometrii, przykanaliki do kanalizacji deszczowej oraz położą warstwę wiążącą.

Kolejny etap zmian zakłada otwarcie dla ruchu ul. Lipowej, ul. Krakowskie Przedmieście oraz zamknięcie ul. Okopowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Lipową do ul. Chopina. O dokładnym terminie wprowadzenia tych zmian w organizacji ruchu poinformujemy oddzielnym komunikatem.