W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe 30 kwietnia - 2 maja: Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tandemów

Informacje drogowe 30 kwietnia - 2 maja: Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tandemów
28.04.2022

W związku z organizowanym w dniach 30 kwietnia – 3 maja „XXV Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Tandemów oraz III Hetman Paracycling Cup o Puchar Marszałka Lubelszczyzny”, na trasie zawodów nastąpi zamknięcie ulic w mieście, zgodnie z projektem czasowej organizacji ruchu. 

  • Etap 1 – 30 kwietnia (sobota) godz. 9.00-13.00, dystans rundy 4,3 km.
    Jazda indywidualna na czas. Start i meta na ul. Poligonowej. Trasa: ul. Poligonowa, ul. Zelwerowicza, „stara” Poligonowa, pod wiaduktem w drogę serwisową w kierunku Zelwerowicza, powrót ul. Poligonową do skrzyżowania z ul. Relaksową.
  • Etap 4 – 2 maja (poniedziałek) godz. 9.30-13.30, dystans rundy 2,8 km.
    Wyścig ze startu wspólnego. Start i meta ul. Hessa. Trasa: ul. Hessa, ul. Plewińskiego, ul. Braci Krausse, ul. Rataja, powrót do ul. Hessa.
  • Etap 5 – 3 maja (wtorek) godz. 9.00-13.00, dystans rundy 1,4 km.
    Wyścig ze startu wspólnego. Start i meta na Al. Racławickich. Trasa: plac Teatralny, ul. Łopacińskiego, ul. Radziszewskiego, ul. Uniwersytecka, ul. M.C. Skłodowskiej, ul. Grottgera powrót do Al. Racławickich.