W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe: ul. Wieniawska i Jasna

Informacje drogowe: ul. Wieniawska i Jasna
30.01.202409:57

Do połowy lutego potrwają utrudnienia w ruchu na ul. Wieniawskiej i Jasnej. Wykonawca prac budowlanych wystąpił o przedłużenie terminu ważności projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzonej przez siebie inwestycji, w celu sfinalizowania niezbędnych prac w pasie drogowym.

Organizacja ruchu związana z zamknięciem odcinka ul. Wieniawskiej od ul. Czystej do ul. Jasnej będzie obowiązywać do 16 lutego. Do tego terminu obowiązuje obecna czasowa organizacja ruchu. Dojazd do ul. Jasnej i ul. Krótkiej zapewniono od ul. Ewangelickiej, a ul. Jasna jest na tym odcinku dwukierunkowa. Z kolei dojazd do ul. Bieczyńskiego umożliwiono od ul. Krakowskie Przedmieście. Tym samym na ul. Wieniawskiej, od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Bieczyńskiego, zachowano ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Czystej będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach, zaś wyjazd przez ul. Karskiego.

Z kolei od 17 lutego na ul. Wieniawskiej i ul. Jasnej zostanie przywrócony ruch pojazdów, a wykonawca będzie prowadził niezbędne prace brukarskie. Termin ich zakończenia jest przewidziany na koniec lutego