W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe: utrudnienia w ruchu / 1 czerwca

Informacje drogowe: utrudnienia w ruchu / 1 czerwca
31.05.202309:38

W związku z przejściem Korowodu Światła, który jutro (1 czerwca) ok. godz. 20.00 oficjalnie zainauguruje nowy Międzynarodowy Festiwal Literatury i Rozwoju Dzieci - ALFABET, informujemy kierowców o możliwych utrudnieniach w ruchu. Korowód wyruszy z Placu Po Farze do Ogrodu Saskiego.

Organizator zgłoszonego zgromadzenia zapowiada przejście uczestników Korowodu trasą, która rozpocznie się od Placu po Farze i dalej obejmie uliczki Starego Miasta, jezdnię ulicy Krakowskie Przedmieście w kierunku Ogrodu Saskiego. Zgodnie z informacjami podanymi w zgłoszeniu, zgromadzenie rozpocznie się o godzinie 19.40 i zakończy o godz. 21.40.

W Korowodzie udział wezmą artyści, dzieci oraz całe rodziny. Trasę rozświetlą trzymane przez nich lampiony. Przewidywana liczba uczestników to 200 osób.