W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs dla miłośników rowerów

Konkurs dla miłośników rowerów
17.06.202208:54

Entuzjaści wycieczek rowerowych mogą wziąć udział w drugiej edycji konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim”. Zgłoszenia przyjmowane są od 21 czerwca do 15 lipca.

Do udziału zaproszeni są mieszkańcy województwa lubelskiego. Za zadanie mają stworzenie pracy na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim”. W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa. Prezentowana trasa powinna znajdować się w większości w woj. lubelskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - zaprezentowanie swoich autorskich pomysłów pomoże odkryć również mniej znane zakątki województwa.

Prace wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres: konkurs@clicktrans.pl.

Oceniane będą nie tylko walory samej trasy, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Nagrody:

  • I miejsce: 500 zł
  • II miejsce: 300 zł
  • III miejsce: 200 zł

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajduje się na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lubelskie-2-edycja

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl