W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Od 1 czerwca jedna aplikacja dla Strefy Płatnego Parkowania w Lublinie

27.05.2020

Od 1 czerwca w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie obowiązywać będzie jedna aplikacja mobilna. Aplikacja MobiParking (Sky Cash) przestanie funkcjonować, a jej miejsce zajmie funkcjonująca dotychczas CityParkApp i pod taką nazwą można ściągnąć aplikację ze sklepów mobilnych (AppStore i Google Play).

Przypominamy o konieczności posiadania w widocznym miejscu w samochodzie (za szybą) identyfikatora potwierdzającego korzystanie z aplikacji mobilnej. Są one dostępne w Biurze Strefy Płatnego Parkowania (ul. Chopina 18) oraz w Zarządzie Dróg i Mostów (ul. Krochmalna 13j).

Użytkownicy aplikacji SKY CASH - MobiParking będą mogli wycofać środki i wnioskować o ich zwrot lub usunąć konta, co skutkuje zwrotem zgromadzonych środków pieniężnych, o ile konta użytkownika są zweryfikowane.

Płatności przez aplikacje mobilne (mobiPARKING/SkyCash oraz CityParkApp) stanowią 11,87% wszystkich opłat ze Strefy w I kwartale 2020 roku.

Informacja dotycząca aplikacji mobilnych działających w SPP Lublin zawarta jest na stronie internetowej www.lublinspp.citypg.pl.