W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Otwarte spotkanie w ramach konsultacji ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza

12.03.2018

Przedmiotem spotkania będzie wdrożenie małych aktywności inwestycyjnych mających na celu poprawę jakości wybranych przestrzeni publicznych w obszarze ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się 15 marca. Opinie i wioski można przesyłać do 21 marca.

Konsultacje społeczne odbywają się w ramach projektu „Rewitalizacja obszaru ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w Lublinie poprzez ożywienie gospodarcze obszaru za pomocą zintegrowanej poprawy zarządzania zasobem komunalnym, działań społecznych i poprawy stanu zabudowy zabytkowej – uzupełnienie Programu Rewitalizacji Lublina dla wskazanego obszaru”. Ich celem jest włączenie społeczności lokalnej w realizację niewielkich inwestycji na obszarze rewitalizowanym, poprzez działania zagospodarowujące niewielkie otwarte przestrzenie miejskie (np.: nasadzenia, niewielkie elementy architektury miejska, mebli miejskich, itd.).

Opinie i wniosków na piśmie należy przesłać w formie elektronicznej na adres: do 21 marca. Spotkanie otwarte z mieszkańcami odbędzie się 15 marca w godz. 16:00 – 17:00 w sali nr 3 w Ratuszu (Plac Króla Władysława Łokietka 1).

Więcej o konsultacjach społecznych w obszarze ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza

Więcej o Modelowej Rewitalizacji Lublina