W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Program dofinansowań PGNiG do wymiany źródeł ciepła

Program dofinansowań PGNiG do wymiany źródeł ciepła
13.05.202414:25

PGNiG Obrót Detaliczny zaprasza mieszkanki i mieszkańców Lublina do skorzystania z programu dofinansowań do wymiany wyeksploatowanych źródeł ciepła, wykorzystujących paliwa stałe oraz paliwa gazowe, na bardziej ekologiczne i ekonomiczne urządzenia zasilane gazem ziemnym lub energią elektryczną.

Aby otrzymać wsparcie finansowe, w wysokości do ok. 4 tysięcy złotych, należy m.in. do końca 2024 roku wymienić stare urządzenie grzewcze na nowy kondensacyjny kocioł gazowy lub pompę ciepła.

Program dofinansowań PGNiG Obrót Detaliczny przeznaczony jest dla klientów indywidualnych mieszkających w budynkach jednorodzinnych lub innych budynkach mieszkalnych, którzy dokonują zakupu paliw lub energii na własny użytek. Program obowiązuje do 31 grudnia 2024 r. lub do momentu wyczerpania puli dofinansowań.

Szczegółowe informacje dotyczące programu dofinansowań dostępne są na stronie https://pgnig.pl/dofinansowanie.

PGNiG Obrót Detaliczny - program dofinansowań