W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób 65+

Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób 65+
05.09.2016

Miasto Lublin rozpoczyna realizację programu szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia. Szczepienia wykonywane są w 41 przychodniach na terenie Miasta Lublin i w całości finansowane ze środków budżetu miasta.

Program ten wpisuje się w działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej na rzecz lubelskich seniorów. O przyjęciu do programu decyduje kolejność zgłoszeń, program będzie realizowany do momentu wyczerpania limitu szczepionek, nie dłużej jednak niż do 9 grudnia 2016r.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących szczepienia, bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego są zapisane. Każde szczepienie poprzedzone jest badaniem lekarskim kwalifikującym do szczepienia. Polecany jest wcześniejszy kontakt z przychodnią w celu umówienia się na wizytę lekarską i na szczepienie.

W załączeniu znajduje się wykaz realizatorów programu szczepień ochronnych przeciw grypie

Pliki do pobrania