W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Przebudowa istniejącego deptaka - rozpoczęcie robót (14 lutego)

09.02.2018

Wykonawca rewitalizacji deptaka, firma Strabag, deklaruje od najbliższej środy (14 lutego) rozpoczęcie prac. Cała inwestycja została podzielona na obszary, które będą realizowane etapowo.

Obszar oznaczony na załączonym schemacie jako nr I (od str. ul Kapucyńskiej) będzie realizowany w pierwszej kolejności. Wykonawca planuje rozpocząć roboty na tym obszarze od 14 lutego. Zakres wykonywanych robót będzie obejmował demontaż elementów małej architektury (ławki, kosze, kraty wokół drzew itp), rozbiórki nawierzchni, montaż okablowania pod oświetleniem oraz wykonanie podbudowy pod nawierzchnie kamienne. Jako kolejny etap planowane jest prowadzenie robót w obszarze nr III, rozpoczęcie około połowy marca.

Prowadzenie poszczególnych robót oraz uruchamianie kolejnych obszarów uzależnione jest od warunków atmosferycznych i postępów robót. O dalszych pracach będziemy informować na bieżąco.
W załączeniu schemat graficzny z podziałem terenu inwestycji na poszczególne obszary.
 

Pliki do pobrania

Rewitalizacja części Śródmieścia - przebudowa istniejącego deptaka_mapa_etapy robocze.pdf [ilość pobrań: 258]
Rewitalizacja części Śródmieścia - przebudowa istniejącego deptaka_mapa_etapy robocze