W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Uwaga kierowcy! Roboty nawierzchniowe na ul. Bohaterów Monte Cassino i ul. Wojciechowskiej

15.05.2018

Informuję, że wykonawca budowy przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino przystąpi dziś do układania ostatniej warstwy nawierzchni na zakresie obejmującym istniejącą ul. Bohaterów Monte Cassino i ul. Wojciechowską. Prace będą prowadzone w nocy z 15 na 16 oraz, jeśli pozwolą na to warunki, z 16 na 17 maja w godz. od ok 21 do 5 rano dnia następnego.

Dzisiejszej nocy planowane jest układanie nawierzchni na ul. Bohaterów Monte Cassino między ul. Magierskiego a ul. Wojciechowską. Na czas robót obie jezdnie zostaną wyłączone z ruchu. Tej samej nocy, w godzinach przerwy w kursowaniu komunikacji miejskiej, wyłączone z ruchu będzie skrzyżowania ul. Bohaterów Monte Cassino z ul. Wojciechowską. Powodem jest układanie nawierzchni na skrzyżowaniu.

Następnej nocy, jeśli nie wystąpią warunki atmosferyczne uniemożliwiające prowadzenie robót, nawierzchnia układana będzie na całym zakresie obejmującym ul. Wojciechowską. Prace będą realizowane tzw. metodą połówkową. Niemniej jednak na czas prac pojazdy, poza dojazdem do posesji, będą zawracane na wysokości ul. Morowej (przed początkiem zakresu) i ul. Gnieźnieńskiej (za końcem zakresu).

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania.