W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w ciągu ul. Diamentowej

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w ciągu ul. Diamentowej
14.08.2019

Zgodnie z informacjami przekazanymi od wykonawcy przebudowy wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową przekazujemy, że na początku przyszłego tygodnia (wtorek, 20 sierpnia) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie prowadzonej inwestycji.

Najpierw zajęte zostaną pasy lewy i środkowy ul. Diamentowej (pod wiaduktem) na jezdni od ul. Wrotkowskiej w kierunku ul. Krochmalnej. Ruch będzie odbywał się wyłącznie prawym pasem ul. Diamentowej. Następnie (23 - 26 sierpnia) wprowadzone zostaną zajęcia pasów prawego i środkowego pasa ruchu, a ruch będzie odbywał się wyłącznie lewym pasem. Kolejny etap, to zajęcie pasów ruch na jezdni przeciwnej, czyli tej od ul. Krochmalnej w kierunku ul. Wrotkowskiej.

Zgodnie z ustaleniami w zakresie organizacji ruchu na najbliższe miesiące, na ul. Diamentowej w rejonie wiaduktu będą występowały utrudnienia polegające na wyłączeniach pasów ruchu. Zawsze jednak dostępnych ma być po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Nawet na etapie, w którym wymagane będzie zamknięcie przez wykonawcę jednej z jezdni ul. Diamentowej, ruch w obu kierunkach ma przejąć jezdnia sąsiednia.

Jezdnie ul. Diamentowej będą nieprzejezdne dla zestawów ciężarowych, w czasie gdy wykonawca będzie miał ustawione rusztowania i szalunki ustroju nośnego modernizowanego obiektu.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania