W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wybory samorządowe 2018

18.10.2018

Już w najbliższą niedzielę (21 października) odbędą się Wybory samorządowe 2018. W Lublinie mieszkańcy wybiorą prezydenta, radnych Rady Miasta oraz radnych Sejmiku Województwa Lubelskiego. Głosować będzie można w godzinach 7:00 - 21:00.

Wszelkie informacje dla wyborców opublikowane zostały na BIPie w specjalnej zakładce: https://bip.lublin.eu/wybory/wybory-samorzadowe-2018/ Znajdują się tam informacje o Miejskiej Komisji Wyborczej oraz Obwodowych Komisjach Wyborczych, a także o Miejskim Biurze Wyborczym.

Granice okręgów wyborczych i miejsca głosowania również znajdują się na tej stronie.

W znalezieniu swojego lokalu wyborczego może pomóc Geoportal Miasta Lublin - www.geoportal.lublin.eu W załączeniu znajduje się instrukcja jak znaleźć lokal wyborczy za pośrednictwem tego narzędzia.

Wyborcy niepełnosprawni i osoby starsze, mające trudności w poruszaniu się, mogą w dniu wyborów samorządowych w godz. 8.00 - 20.00 skorzystać z bezpłatnego transportu z miejsca zamieszkania do lokalu wyborczego i z lokalu wyborczego do miejsca zamieszkania. W celu zamówienia transportu należy w dniu 21 października 2018 r. kontaktować się z Miejskim Biurem ds. wyborów na podane niżej  numery telefonów:

  • 81 466 1615
  • 81 466 1616
  • 81 466 1207

Polecamy Państwu także informacje znajdujące się na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej:

Pliki do pobrania

Znajdz lokal wyborczy - instrukcja geoportal.pdf
Znajdz lokal wyborczy - instrukcja geoportal