W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tandemów o Puchar Marszałka Lubelszczyzny

XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tandemów o Puchar Marszałka Lubelszczyzny
30.04.2019

Dwa etapy wyścigu kolarskiego będą miały miejsce na terenie Lublina i odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. W sobotę trasa wyścigu będzie wiodła ulicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uczestnicy wyścigu między godz. 15.30 a 18 będą poruszali się: ul. Hessa, ul. Plewińskiego, ul. Braci Karusse, ul. Rataja, ul. Hess. W czasie wyścigu ruch na wymienionych ulicach zostanie całkowicie wstrzymany.

Etap niedzielny to wyścig o Puchar Prezydenta Miasta. Zawody odbędą się między godz. 10 a 11.45, a uczestnicy przejadą: Al. Racławickimi (spod Centrum Spotkania Kultur), ul. Łopacińskiego, ul. Akademicką, ul. Radziszewskiego, ul. Uniwersytecką, ul. Marii Curie-Skłodowskiej, ul. Grottgera. Ten etap odbędzie się również przy ruchu zamkniętym, a tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała już od 9.50 do 12.30.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.