W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknięcie ul. Nałęczowskiej, awaria sygnalizacji al. Sikorskiego i ul. Ducha

08.06.2020

Prace drogowe na ul. Nałęczowskiej polegające na wykonaniu warstwy ścieralnej jezdni na odcinku od posesji nr 58 do skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską, będą kontynuowane we wtorek (9 czerwca). W związku z tym od ok. godz. 7.00 do godzin wieczornych zostanie zamknięty ruch kołowy na ul. Nałęczowskiej. W sobotę wykonanie zaplanowanych prac nie było możliwe z powodu awarii. Podczas prac będą obowiązywać objazdy, które wyznaczono ul. Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową. Autobusy komunikacji miejskiej linii: nr 3, 33, 54 i 79 zostaną skierowane na objazdy.

W środę (10 czerwca) ruch na odcinku od ul. Gnieźnieńskiej w kierunku granic miasta (odcinek o długości ok. 70 m) będzie odbywać się wahadłowo.

W związku z wypadkiem drogowym i uszkodzeniem słupa w nocy z 5 na 6 czerwca na rondzie Rotmistrza Witolda Pileckiego (skrzyżowanie dróg al. Sikorskiego i ul. Ducha) konieczne jest wyłączenie z trybu pracy "kolorowej'' sygnalizacji świetlnej znajdującej się na tym skrzyżowaniu. Dzisiaj od godz. 12.00 do odwołania sygnalizacja zostanie włączona w tryb pracy "żółty puls''.

 

Pliki do pobrania