W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zjazd Stowarzyszenia Dyrektorów i Głównych Księgowych Izb Wytrzeźwień w Polsce

16.10.2018

Uroczyste otwarcie Zjazdu Stowarzyszenia Dyrektorów i Głównych Księgowych Izb Wytrzeźwień w Polsce, wraz z częścią szkoleniową, odbędzie się w dniu 17 października o godz. 09:00, w Sali sesyjnej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski (Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1). Współorganizatorem tego Zjazdu jest Centrum Interwencji Kryzysowej.

Organizowany w Kazimierzu Dolnym Zjazd Stowarzyszenia Dyrektorów i Głównych Księgowych Izb Wytrzeźwień w Polsce, z oficjalnym i uroczystym jego otwarciem w Lublinie, ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do kadry zarządzającej Izb Wytrzeźwień w Polsce oraz Placówek realizujących zadania zawarte w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Stowarzyszenie pełni funkcję zaplecza merytorycznego dla kadry kierowniczej placówek działających w obszarze opieki nad osobami nietrzeźwymi. Ponadto organizuje szkolenia dla osób i organizacji zajmujących się m.in. profilaktyką uzależnień.

Celem Zjazdu jest m.in. wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w ramach prowadzonej działalności, w dobie zmieniających się przepisów prawa, w obliczu nowych wyzwań jakie są stawiane przed izbami wytrzeźwień oraz placówkami spełniającymi rolę izb wytrzeźwień. Zjazd będzie mieć także formę szkoleniową. Funkcjonujący w strukturach Centrum Interwencji Kryzysowej Ośrodek Wczesnej Interwencji dla Osób z Problemem Alkoholowym i ich Rodzin jest najmłodszą tego typu placówką w Polsce, mogącą już zaprezentować dobre praktyki Miasta Lublin, w zakresie wychowania w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi.

Uczestnicy Zjazdu to m.in. Dyrektorzy i Główni Księgowi Izb Wytrzeźwień oraz w/w Placówek w Polsce, przedstawiciele Komendy Głównej Policji i Biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Zjazd został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Lublin Pana dr Krzysztofa Żuka.

Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380