W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rekrutacja na szkolenia "Od nowa wzór"

Rekrutacja na szkolenia "Od nowa wzór"
16.10.201915:31

Fundacja Piękno Panie oraz Pracownia Coworkingowa "Ładno Pracownia" zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla przedstawicieli przemysłów kreatywnych i przedsiębiorców Lubelskiej Dzielnicy Kreatywnej oraz mieszkańców Lublina i wszystkich zainteresowanych.

OD NOWA WZÓR to projekt poświęcony tematyce dobrego wzornictwa, sile przekazu wizualnego, typografii, nawiązania do tradycji i historii najlepszego wzornictwa oraz rewitalizacji - na mniejszą i większą skalę. Projekt składa się z wykładów eksperckich, warsztatów, spotkań i konsultacji. Zaprosiliśmy ekspertów, wykładowców i praktyków.

Przyjrzymy się potrzebom i problemom wizualnym dzielnicy, pochylimy nad typografią, nauczymy się w atrakcyjny wizualnie sposób przekazywać treści. Pokażemy, jak ważna jest historia przedmiotu, zaprezentujemy najciekawsze trendy wzornictwa polskiego i nie tylko. Pokażemy metody rewitalizacji i refreshingu, a nasi eksperci odpowiedzą na pytania z zakresu praw autorskich, wyceny oraz metod poświęconych promocji w sieci.

Poświęcimy też czas zagadnieniom ekologii w przemyśle modowym. Wymienimy się niepotrzebnymi rzeczami i pokażemy, jak odnowić zniszczone meble.
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin w ramach programu "Lubelska Dzielnica Kreatywna". Wstęp na wszystkie wykłady i warsztaty jest bezpłatny, wymaga rejestracji przy pomocy formularza rejestracyjnego.

W załączniku pełny program szkolenia. 
Formularz zgłoszeniowy >>>

 

Pliki do pobrania