W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mała Lasoteka w DDK „Czuby Południowe”

Mała Lasoteka w DDK „Czuby Południowe”
22.09.202317:36

Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”  zaprasza na spotkania z przyrodą dla dzieci w wieku 7-9 lat, które będą odbywały się cyklicznie we wtorki w godz. 17:00 - 18:00. 

"Mała Lasoteka" to warsztaty, których zadaniem jest zapoznanie Dzieci i Młodzieży z przyrodą miast i przedmieść, z całym jej bogactwem i złożonością: ptakami, ssakami, drzewami i mniejszymi roślinami, owadami, gatunkami chronionymi. Te zajęcia to również okazja do tego, żeby dowiedzieć się, jak pomagać i jak nie szkodzić przyrodzie wokół nas. Podczas spotkań zostaną zbudowane karmniki, budki lęgowe dla ptaków, poidełka oraz inne przedmioty, dzięki którym można pomóc „małym” sąsiadom. Odbędą się spacery, by poznać tajemnice przyrody osiedla i najbliższego otoczenia.

Opłaty:

  • wrzesień – 35 złotych
  • I kwartał (październik-grudzień) – 130 złotych
  • II kwartał (styczeń-marzec) – 130 złotych
  • III kwartał (kwiecień-czerwiec) – 120 złotych

W przypadku posiadania karty Rodzina 3+ obowiązuje zniżka 10% ceny zajęć (upust naliczany od I kwartału, tj. październik-grudzień) – warunkiem uzyskania zniżki jest dostarczenie kopii/skanu karty uczestnika/uczestniczki zajęć.

Instruktor – Jakub Orłowski, czyli Inspektor Bywak

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału w zajęciach oraz cyklicznych działaniach warsztatowych

Zapisy, kontakt:  lub telefonicznie (81) 466 59 18 / 882 433 041

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej