W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"

Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Nazwa: Dzielnicowy Dom Kultury Czuby Południowe
Adres: Wyżynna 16
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-560
Telefon: 81 466 59 18
Miasto: Lublin
Branże: Kultura i sztuka
Upusty: 1%-10%
Instytucja Kultury Miasta Lublin, która rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku z inicjatywy mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe. Zadanie utworzenia tego miejsca powierzono Dzielnicowemu Domowi Kultury „Węglin”. Założeniem DDK „Czuby Południowe” jest tworzenie przyjaznych i bezpiecznych warunków do uczestnictwa w kulturze poprzez budowanie atrakcyjnej oferty warsztatowej, organizowanie spotkań z inspirującymi ludźmi i wydarzeń, promujących najciekawsze zjawiska w sztuce oraz poprzez działania mające na celu aktywizację społeczności lokalnej i włączenie jej w działalność domu kultury. W ofercie DDK „Czuby Południowe” znajdują się różnorodne formy warsztatowe dla osób w każdym wieku oraz projekty i cykle tematyczne, m.in.: „mamalucha”, ” Dedek czyta”, „Dedek z klasą”, Klub „Bombonierka Życia”, „Rękodzielnica”, „Rękodzielnica – Przymiarka”, „Rodzinny Warsztat Twórczy”, „Twoja kolej!”, „Ciąg dalszy”, „Piątek wieczorową porą”.

Aktualności (3)

07.05.202104:19
Dzielnicowym Domu Kultury "Czuby Południowe" zaprasza do udziału w 7. edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego, tym razem pod hasłem MIŁA ODMIANA.
Więcej
29.03.202106:57
Jaki jest plan gry? to pilotażowy cykl zajęć w ramach Otwartej Pracowni Medialab w Dzielnicowym Domu Kultury „Czuby Południowe” podczas których zostanie zaprojektowana i stworzona platformowa gra komputerowa.
Więcej
12.03.202112:44
DDK „Czuby Południowe” rusza z projektem dźwiękowym! Organizatorzy zapraszają do udziału w procesie twórczym, prowadzonym przez Magdalenę Franczak, którego motywem przewodnim będzie dźwięk.
Więcej