W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej 2021
Data rozpoczęcia 2021-03-27
Data zakończenia 2021-04-03
Organizator: Urząd Miasta Lublin

Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej 2021 to interdyscyplinarne wydarzenie skierowane do mieszkańców i mieszkanek Lublina. Celem projektu jest stworzenie przestrzeni do twórczej ekspresji.

Tegoroczna edycja łączy w sobie wiele obszarów twórczości oraz elementy akcji społecznej. Przed nami wydarzenia taneczno-dźwiękowe, performans połączony z działaniem mail-artowym, koncert dj-ski, a także wystawa w przestrzeni wirtualnej.

Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej są realizowane przez Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin w ramach projektu „CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej” ("CreArt. Network of Cities for Artistic Creation") przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Kreatywna Europa”.

Galeria Labirynt jest partnerem merytorycznym projektu.