W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Fisz Emade Tworzywo „Drony”

Koncert: Fisz Emade Tworzywo „Drony”
Data rozpoczęcia 2016-11-03
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Organizator Teatr Stary
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety: I - 60 zł, II - 50 zł, III - 30 zł, stojące – 15 zł
Kategoria Koncert

Bracia Waglewscy, Piotr „Emade” oraz Bartosz „Fisz”, zapowiedzieli nowy, dziesiąty album w październiku. „Drony”, jak sami zapowiadają, mają traktować „o poszukiwaniu ducha w świecie dronów, telefonów, komputerów i rozpędzonych samochodów”. Ich ostatnia płyta „Mamut” została uznana za „głos pokolenia” i w rankingu dziennikarzy wybrano ją najlepszą płytą 2014 roku. Jak będzie tym razem? Chociaż od piętnastu lat stale eksperymentują z elektroniką i hip hopem, jednego możemy być pewni: że jubileuszowy album z pewnością nie rozczaruje i będzie jak zawsze na najwyższym poziomie.
- Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienie i poetyckie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej